DENMARK

Brabrand
KAIKU - Langdalsvej 46 - kaiku.dk

Esbjerg

Bo Bedre Esbjerg - Strandby Plads - bo-bedre.com

Egå
1stFloor.dk - Gåseagervej 12G - 1stFloor.dk

Fanø
SALT - Hovedgaden 74 - saltshop.dk

Frederiksberg
Bak Shop - Gl. Kongevej 153
Barnlil - Smallegade 34, st. tv. - barnlil.dk

Haderslev
Lohmann - Jomfrustien 2 - lohmannstore.dk
Boheme - Apotekergade 9a - boligboheme.dk

Hadsund
By Maise - Storegade 45 - bymaise.dk

Hellerup
Less Vegas - Strandvejen 114 - lessvegas.dk

Herning
Designgodter - Herningsholmvej 20 - designgodter.dk
Luxo Living - Skolegade 5 - luxoliving.dk

Holstebro
Living Møbelstudie - Nyholmvej 3 - livingshop.dk

Horsens 
Decorate Shop - Kattesund 4-6 - decorateshop.dk

Kerteminde
Hecter - Østergade 6  - Hecter

Kolding
Decorate Shop - Jernbanegade 3 st. - decorateshop.dk
Luupe - Rendebanen 15 - luupe.dk

København
Mant - Læderstræde 30 - mant.dk
Normas - Dybbølsgade 41 - normas
Plant København - Århusgade 132 - plantkbh

Køge
Vivo Design - Vestergade 10B - vivodesign.dk

Nibe

Villa C - Skomagergade 18 - Villac

Nyborg
Tinga tango - Kongegade 21 - tingatango.dk

Randers
Decorate Shop - Middelgade 2, st. - decorateshop.dk

Silkeborg
Decorate Shop - Vestergade 26 st. -decorateshop.dk

Valby
No 217 - Valby Langgade 217 - no217.dk

Vejle
Decorate Shop - Nørregade 18a - decorateshop.dk
Fabrikanterne - Nørregade 63 -fabrikanterne.com

Viborg
By Brorson - Aalborgvej 158 - bybrorson.dk

Aabenraa
Fru Geest - Ramsherred 47F - frugeest.dk

Aalborg
Kunsten - Museum of Modern Art Aalborg - Kong Christians Allé 50 - kunsten.dk
Nordcraft - Boulevarden 10 - nordcraft.dk

Århus
Balsalen - Frederiksgde 12 - balsalen.dk
Decorate Shop - Jærgergårdsgade 100 - decorateshop.dk
Decorate Shop - Norsgade 1 - decorateshop.dk
Grün - Jægergårdsgade 46 - grün.dk

Webshop
ditvaerelse.dk
luksus.design
nordenliving.dk
roomstory.dk
trendyliving.dk


SWEDEN

Göteborg
DesignTorget AB - Drottningtorget 5 - designtorget.se
DesignTorget AB - Vallgatan 14 - designtorget.se

Floramor & Krukatös - Kaserntorget 8 - floramorochkrukatos.se

Lund
Miljögårde - Avtalsvägen 2 - miljogarden.se

Malmö
Anna Gouteva - Grimsbygatan 24 - gouteva.se
DesignTorget AB - Södre Förstadsgatan 9 - designtorget.se
Olsson & Gerthel - Engelbrektsgatan 9 - olssongerthel.se

Stockholm
DesignTorget AB - Arlanda, terminal 5 - designtorget.se
DesignTorget AB - Centralstationen - Centralhallen -designtorget.se
DesignTorget AB - Götgatan 31 -designtorget.se
DesignTorget AB - Kulturhuset - Sergelgången 29 -designtorget.se
DesignTorget AB - Kungsgatan 52 - designtorget.se
DesignTorget AB - Sickla galleria - Järnvägsgatan 11 - designtorget.se
DesignTorget AB - Västermalmsgallerian - St Eriksgatan 45 - designtorget.se

Uppsala
DesignTorget AB - Smedsgränd - Smedsgränd 8 - designtorget.se

Varberg 
Basement Design - Kungsgatan 31 - basementdesign.se

Västervik
Boligheter - Bredgatan 11 - boligheter.se

WEBSHOP
alltidjul.se
modelmini.se
attheatelier.com


NORWAY

Oslo 
Houz Oslo - Lørenveien 43B - houz.no

Trondheim 
Bakklandet Blomster - Nedre Bakklandet 3 - bakklandetblomster.no

Keiserens nye trær - Nedre Møllenberg gate 59A - keiserensnye.no


FRANCE

Paris
FLEUX - 39 Rue Sainte Croix De La Bretonnerie - fleux.com

WEBSHOP
lapetitescandinave.com


UK

London
SKANDIUM - 46 Essex Street, 3rd Floor - skandivis.co.uk

WEBSHOP
Skandivis - 92 Dukes Avenue - skandium.com


GERMANY

Berlin
Nordliebe - Salzburger Str. 18 - nordliebe.com
 HARTOG - Knesebeckstraße 68 - hartog-berlin.de

Frankfurt
Noord - Friedberger Landstr. 119 - noord-frankfurt.de

Hagnau am Bodensee
hoi store - Seestraße 26 - hoi-store.de

Köln
Unser Onkel - Isabellenstraße 18a - unseronkel.com


AUSTRIA

Bregenz
fesch livin' - Kirchstr.14 Road - feschlivin.at

WEBSHOP
meinkleinesich.at


AUSTRALIA

Ivanhoe

Issa - 170 Upper Heidelberg Road- issaivanhoe


South Melbourne
Great Dane Furniture - 113 Moray Street - greatdanefurniture.com


ICELAND

Reykjavík
Hrim - Laugavegur 25 - hrim.is


THE NETHERLANDS

Deventer
Uit ‘t Noorden - Diepenveenseweg 164  - uittnoorden.nl

WEBSHOP
www.thuisbijkaat.nl


SWITZERLAND

Webshop
theroomers.com


JAPAN

Hyogo
CHLOROS JAPAN CO.,LTD. - 919-2 Shikatamachi Shikatacho- Kakogawashi - chloros.jp